تبلیغات
نانو - همایش کسب‌و‌کارهای فناوری‌نانو در خاورمیانه برگزار می شود
زندگی بهتر با نانو

همایش کسب‌و‌کارهای فناوری‌نانو در خاورمیانه برگزار می شود

دوشنبه 30 آذر 1388 01:51 ق.ظ

نویسنده : iran ستوده
اخبار نانو ،

ستاد SabryCorp ، اولین مرکز مشاوره علمی در زمینه فناوری‌نانو در منطقه خاورمیانه و آفریقا، اعلام کرد، همایش کسب‌و‌کارهای فناوری‌نانو v در روزهای 15 و 16 آذرماه در شهر قاهره مصر برگزار خواهد

 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو،در این همایش، مدیران ارشد کسب ‌و‌کارها و نوآوران مطرح جهانی، راهکارهای رشد نوآوری در حوزه فناوری‌نانو را بحث و بررسی خواهند کرد.
در حال حاضر، سالانه میلیاردها دلار در زمینه تحقیق و توسعه علم و فناوری‌نانو سرمایه‌گذاری می‌شود. همایش کسب‌و‌کارهای فناوری‌نانو، بستر مناسب برای دسترسی به سرمایه‌گذاری‌ها و ایده‌های این حوزه را از طریق ارائه اطلاعات، خدمات ارتباطاتی و فرصت‌های شبکه‌سازی مختلف، فراهم می‌کند.
این همایش، فرصت مناسبی فراهم می‌کند تا نوآوران و تصمیم‌گیران عرصه فناوری‌نانو در بخش‌های صنعتی مختلف، به بحث و تبادل نظر بپردازند.
محورهای اصلی این همایش عبارتند از: فرصت‌های کسب‌ و‌کاری فناوری‌نانو در خاورمیانه؛ تجاری‌سازی فناوری‌نانو؛ توسعه کسب‌ و‌کارها؛ حقوق مالکیت معنوی؛ سرمایه‌گذاری خطرپذیر؛ بازارهای نوظهور در این عرصه؛ سیاست‌های دولت‌ها؛ مسائل قانونی؛ و آینده فناوری‌نانو.
همچنین حوزه‌های انرژی، ارتباطات، نساجی، سلامت، نانو زیست‌فناوری، محیط زیست، حمل و نقل، غذا، پلیمرها، پوشاننده‌ها، نیمه‌هادی‌ها و کاربردهای فناوری‌نانو در بخش مراقبت‌های بهداشتی نیز به‌طور ویژه بررسی خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش، به نشانی http://www.nanobus.sabrycorp.com مراجعه فرمایید


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -