تبلیغات
نانو - تحقیقات علمی نانو درزمینه صنعت ساختمان سازی جهان افزایش یافته است
زندگی بهتر با نانو

تحقیقات علمی نانو درزمینه صنعت ساختمان سازی جهان افزایش یافته است

دوشنبه 30 آذر 1388 02:48 ق.ظ

نویسنده : iran ستوده
نانو و صنعت ،
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران گفت: تحقیقات علمی و عملی فناوری نانو در کلیه زمینه های صنعتی و به خصوص صنعت ساختمان سازی در جهان افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، "عباس قلی زاده" روز سه شنبه در مراسم گشایش "نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" افزود: در حال حاضر در دنیا به موضوعهایی چون تامین الگوی مصرف بهینه انرژی به وسیله استفاده از مصالح و فناوری نوین ساختمانی با ضریب کیفی و ایمنی بالا و کاهش زمان اجرا بسیار توجه می شود.
وی گفت: این عوامل موجب شده است ، میزان بهره گیری از تقویت کننده ها و استحکام دهنده های نانویی در تولید مصالح ساختمانی در جهان رواج بیشتری یابد.
قلی زاده افزود: رشد روز افزون جمعیت و ایجاد سرپناهی مناسب برای همه آحاد جامعه توانمندی مردم در ساخت و ساز را افزایش داده است.
وی ایجاد بستر مناسب برای تبادل نظر و تعاملات بازرگانی و تجاری به منظور عقد قراردادهای مشارکت در تولید، سرمایه گذاری و در نهایت صادرات محصولات به خارج از کشور را از مهمترین دستاوردهای برپایی نمایشگاه عنوان کرد.
وی دعوت از متخصصان برای آشنایی با آخرین دستاوردهای روز دنیا و حضور افراد موثر و مرتبط، نمایش دستاوردهای تحقیقاتی محققان و پژوهشگران و شناسایی چالش های فراروی صنعت ساختمان نیز در راستای توسعه صادرات غیر نفتی رایکی دیگر از اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.
گفتنی است، نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان صبح روز سه شنبه با حضور 820 شرکت داخلی و 280 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، فنلاند، اتریش، انگلستان، آلمان، کره جنوبی، چین، ژاپن، استرالیا، نیوزیلند، تایلند، سوییس، ترکیه، امارات عربی متحده، مالزی و کانادا در فضایی به وسعت 70 هزار مترمربع گشایش یافت.
این نمایشگاه با شعار "مقاوم سازی، ارزان سازی و سریع سازی" و با هدف جذب سرمایه گذاری های خارجی در صنعت ساختمان ایران بر پا شده است.
در طول برگزاری این نمایشگاه دو همایش صنعتی سازی انبوه سازان مسکن و ارتقای تجارت الکترونیک در بخش ساختمان و چند کارگاه آموزشی تخصصی صنعت ساختمان با حضور کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.
نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از امروز به مدت چهار روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا خواهد بود.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -