تبلیغات
نانو - بخش نمایش صنعتی فناوری نانو در نمایشگاه ایران نانو 2009
زندگی بهتر با نانو

بخش نمایش صنعتی فناوری نانو در نمایشگاه ایران نانو 2009

دوشنبه 30 آذر 1388 02:41 ق.ظ

نویسنده : iran ستوده
نانو و مهندسی ،

دبیرخانه جشنواره فناوری‌نانو اعلام کرد: به منظور ایجاد فرصت مناسبی برای تعامل صنایع کشور با فناوری نانو، بخش ویژه‌ای از نمایشگاه ایران نانو 2009 به صنعتگران و مدیران صنایع اختصاص داده شده است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در پی اجرای موفق غرفه« نمایش عمومی» در نمایشگاه سال گذشته توانمندی‌های ملی فناوری‌نانو، امسال بخش نمایشی دیگری با عنوان« نمایش صنعتی فناوری نانو» برپا خواهد شد که بر خلاف مخاطب عام «نمایش عمومی»، مخاطبی خاص و متخصص دارد.
این بخش که در قالب غرفه‌ای با نام« نمایش صنعتی فناوری نانو» طراحی شده، با تلاش شرکت آرادین و تحت نظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار خواهد شد.
این بخش قصد دارد صنعتگران و مدیران صنایع را با کاربردهای تجاری شده فناوری نانو مواجه سازد.
این امر در کنار آشنایی و ایجاد ارتباط صاحبان صنایع با دارندگان داخلی این فناوری، می‌تواند فرصت خوبی برای تعامل صنایع کشور با فناوری نانو باشد.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پلیمر، کشاورزی و مواد غذایی، پزشکی، بهداشتی و دارویی، ساختمان، خودرو و نساجی از صنایع حاضر در این غرفه خواهند بود.
در کنار این غرفه برنامه‌های دیگری نیز پیش‌بینی شده که از آن جمله می‌توان به سمینارهای کاربردی شرکت‌های دارای محصول، نمایش ویژه خودروی ایرانی با کاربردهای نانو و .... اشاره نمود.
با توجه به تخصصی بودن فضای این بخش، بازدید از آن مخصوص صنعتگران بوده و برای عموم آزاد نخواهد بود.
علاقمندان به بازدید از بخش نمایش صنعتی، می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس الکترونیکی سایت www.nano.ir/exhibition مراجعه نمایند.
کارت ورود متقاضیان به آدرس الکترونیکی آنها ارسال خواهد شد.
نمایشگاه ایران نانو 2009 از 13 تا 17 آبان ماه امسال برگزار می شود.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -