تبلیغات
نانو - دومین همایش ملی کاربرد نانوتکنولوژی در کشاورزی برگزار می شود
زندگی بهتر با نانو

دومین همایش ملی کاربرد نانوتکنولوژی در کشاورزی برگزار می شود

دوشنبه 30 آذر 1388 02:33 ق.ظ

نویسنده : iran ستوده
نانو و كشاورزی ،
دومین همایش ملی کاربرد نانوتکنولوژی در کشاورزی 15 و 16 مهرماه در سالن همایش های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر کرج توسط کمیته فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی و با همکاری ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی، این همایش با هدف ارایه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری نانو در کشاورزی و علوم وابسته دیگر از جمله ماشین های کشاورزی، علوم آبیاری، زراعت، باغبانی، علوم خاک، علوم دامی، دامپزشکی، گیاه پزشکی، نانوبیوتکنولوژی، اصلاح نباتات، شیلات، محیط زیست، مرتع، جنگل، صنایع چوب، گیاهان دارویی و صنایع غذایی برگزار می شود.
همچنین ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی علمی بین محققان رشته های مختلف نانوتکنولوژی، انعکاس یافته ها و نتایج تحقیقات انجام شده به بخش های اجرایی وزارت جهاد کشاورزی و بخش خصوصی ، جلب توجه اندیشمندان و سیاستمداران نظام به اهمیت استفاده از فناوری نوین در حل معضلات و مشکلات بخش کشاورزی کشور از دیگر اهداف همایش مذکور است.
مقالات این همایش صرفا پژوهشی بوده و به صورت مقالات کلیدی ، مقالات شفاهی و پوستر پذیرفته خواهند شد. همچنین تشخیص نوع ارایه مقاله به پیشنهاد ارایه کننده مقاله خواهد بود اما کمیته علمی پژوهش ، تصمیم گیری نهایی را در این زمینه بر عهده خواهد داشت.
علاوه بر این چکیده مقالاتی که به صورت ارایه شفاهی ویا پوستر انتخاب شوند در کتاب کنگره به چاپ خواهد رسید و مقالات کلیدی به صورت کامل چاپ می شود.
ثبت نام و ارایه مقالات در این همایش از طریق پایگاه اینترنتی http://congress.spii.ir انجام می شود.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -