تبلیغات
نانو - ورود خودروی تاتا ارزانترین خودروی جهان از سال 2011 به بازار اروپا
زندگی بهتر با نانو

ورود خودروی تاتا ارزانترین خودروی جهان از سال 2011 به بازار اروپا

شنبه 28 آذر 1388 09:19 ب.ظ

نویسنده : iran ستوده

مادرید - خودروی تاتا مدل نانو که ساخت هند است و ارزانترین اتومبیل در جهان است از سال 2011 میلادی با بهای 3 هزار و 500 یورو در بازار اروپا به فروش می رسد

 

 

?ورود خودروی تاتا ارزانترین خودروی جهان از سال 2011 به بازار اروپا

خبرگزاری رسمی اسپانیا "افه" گزارش کرد خانم "مارییتا خاوره گیزار" مسوول بخش مطبوعاتی شرکت خودروسازی تاتا هند در اسپانیا در جمع خبرنگاران در نمایشگاه بین المللی اتومبیل شهر بارسلون تصریح کرد خودروی تاتا مدل نانو در سال 2011 وارد بازار اروپا خواهد شد و بهای آن بین 3 تا 4 هزار یورو خواهد بود. شرکت خودروسازی تاتا برای اولین بار این خودرو را که به صورت ویژه با تغییراتی برای اروپا ساخته شده است در اسپانیا در این نمایشگاه ارایه داده است.
فروش خودروی نانو از ماه مارس گذشته در هند آغاز شده است و بهای آن در کشور آسیایی هزار و 500 یورو می باشد. خاوره گیزار در پاسخ به این سووال که چرا بهای این خودرو بیش از دو برابر بهای آن در هند است ،‌ گفت: خودرویی که در اروپا عرضه می شود از نظر امکانات تکمیل تر از خودرویی است که در هند به فروش می رسد و از تمامی امکانات امنیتی که اتحادیه اروپا تعیین کرده است برخوردار است. مقامات شرکت تاتا اطمینان می دهند که این خودروی کوچک شهری با گنجایش چهار نفر بازار خودرو را دگرگون کرده است و بهترین راه حل برای دوران بحران اقتصادی می باشد. بنابر این گزارش این خودرو در بازار هند با استقبال گرمی مواجه شده است و 250 هزار نفر در هند در انتظار دریافت خودروی خود هستند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -