تبلیغات
نانو - سمینار آشنایی با فناوری‌نانو و کاربرد آن در رشته‌های فنی و مهندسی
زندگی بهتر با نانو

سمینار آشنایی با فناوری‌نانو و کاربرد آن در رشته‌های فنی و مهندسی

شنبه 28 آذر 1388 02:06 ق.ظ

نویسنده : iran ستوده
نانو همایشها ،
انجمن علمی برق دانشگاه آزاد اسلامی - واحد تهران جنوب، 13 اردیبهشت اقدام به برگزاری سمیناری با عنوان "آشنایی با فناوری نانو و کاربردهای آن در رشته‌های فنی و مهندسی" نموده‌ است.
به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه اینترنتی ستاد ویژه توسعه نانو، این سمینار در محل تالار "انجمن مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی - واحد تهران جنوب" و با حضور بیش از 150 دانشجو برگزار خواهد شد.
در این برنامه، "حسین اصغری شیوایی" (دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی شریف) در خصوص مباحث مقدماتی فناوری نانو و کاربردهای آن به ارائه مطالب خواهد پرداخت.
مباحث تخصصی مانند: کاربرد نانو در ترانس‌های قدرت، مقره‌ها، شبکه‌های اتصال برق، ترانزیستورها و نانوسنسورها و ... را آقای یاسر عبدی (دانشجوی دکتری نانوالکترونیک دانشگاه تهران) ارائه خواهد داد.
دکتر اخلاصی از مدرسان نانو در دانشگاه آزاد اسلامی - واحد تهران جنوب در خصوص فناوری ‌نانو و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی - واحد تهران جنوب در این زمینه، سخنرانی خواهد نمود.
علاقمندان، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام الکترونیکی به سایت www.nptech.ir مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌های 88573321 و 09365865916 (شرکت پویا پژوهش نانو فناور) تماس حاصل نمایند.
در پایان سمینار تعدادی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی - واحد تهران جنوب به معرفی پایان‌نامه‌ها‌ و کارهای عملی خود، در خصوص فناوری نانو خواهند پرداخت.
شرکت "پویا پژوهش نانو فن‌آور" در برگزاری این همایش مشارکت دارد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -