تبلیغات
نانو - اولین سمینار دانش‌آموزی آشنایی با فناوری نانو در منطقه هشت تهران
زندگی بهتر با نانو

اولین سمینار دانش‌آموزی آشنایی با فناوری نانو در منطقه هشت تهران

شنبه 28 آذر 1388 02:40 ق.ظ

نویسنده : iran ستوده
نانو فناوری ،
اولین سمینار دانش‌آموزی آشنایی با فناوری نانو اول اردیبهشت ماه در سالن شهید "آوینی" سازمان آموزش و پرورش منطقه هشت تهران برگزار می شود.
به گزارش ایرنا و به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، این سمینار به ‌همت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی صدرای منطقه 8 تهران و حمایت باشگاه نانو و به ‌منظور آشنایی 100 دانش‌آموز تهرانی با مفاهیم عمومی فناوری نانو و همچنین آشنایی با نانوساختارها برگزار خواهد شد.
مهندس "کامیار احمدی" (کارشناس ارشد نانومواد) در رابطه با مفاهیم عمومی فناوری نانو، مهندس "محمدرضا زارعی" (کارشناس ارشد نانومواد) در حوزه نانومواد و "فریبا یغمائیان" (کارشناس ارشد شیمی معدنی) در زمینه نانوکاتالیست‌ها، به آموزش دانش‌آموزان می‌پردازند.
از برنامه‌های جنبی این سمینار، می‌توان به نمایش فیلم آموزشی آزمایش نانو با ارائه "ربابه بشیری" (کارشناس ارشد شیمی معدنی)، پخش فیلم انیمیشن نانو ربات‌ها و تأثیر آن در علوم پزشکی و ارائه دو مقاله برتر دانش‌آموزی توسط دانش‌آموزان اشاره نمود.
سایر مراکزی که تمایل به برگزاری سمینارهایی با موضوع نانو دارند، می‌توانند با باشگاه نانو با شماره تلفن 66554348 تماس بگیرند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -